وبسایت

وی فود
ژانویه 16, 2018
مطالب ویژه بدون دیدگاه

وی فود چگونه کار می کند؟

درباره ی وی فود

وی فود یک سیستم تجارت الکترونیک است که می کوشد با انتشار و همرسانی اطلاعات مرتبط با فرآورده های صنایع غذایی و ایجاد ارتباط میان دارندگان یک محصول و متخصصان فروش و بازاریابی , موجب تسهیل فروش محصولات گردد.

به عبارت دیگر هدف وی فود کمک به فروش وبازاریابی همه ی فرآورده های مرتبط با صنایع غذایی , از مواد اولیه و ماشین آلات گرفته تا محصولات نهایی , با بهره گیری از سیستم های پیشرفته ی ارتباطی و اطلاع رسانی است.

در وی فود شما می توانید محصولات خود را ثبت و معرفی کنید , با بازاریاب ها برای فروش و بازاریابی محصولات رایزنی کنید و یا با معرفی مشتری و کمک به فروخته شدن یک محصول کسب درآمد کنید.

علاوه بر همه ی این ها می توانید به عنوان خریدار وارد سیستم شده و درباره ی قیمت یک محصول و شرایط فروش با صاحب کالا مذاکره کرده و با متقاعد کردن او به فروش با قیمت پایین تر و اخذ تخفیف , هزینه ی خرید محصول را کاهش دهید.

در سیستم وی فود کاربران به دو گروه اصلی تقسیم می شوند که عبارتند از : 1-صاحب کالا ( کارفرما ) , 2-متخصص فروش و بازاریابی

در زیر هر یک از این گروه ها را به صورت مختصر معرفی می کنیم :

 

 

بازاریابی صنایع غذایی

 

صاحب کالا : محصول خود را ثبت و بازاریابی کنید

اگر محصولی دارید و می خواهید آن را بفروشید می توانید به عنوان صاحب کالا ( کارفرما ) ثبت نام کنید : ثبت نام به عنوان صاحب کالا ( کارفرما )

پس از ثبت نام می توانید محصول خود را با ذکر جزئیات ثبت کرده و برای فروش و بازاریابی آن پورسانت ( حق الزحمه ) تعین کنید.

با انتشار محصول , بازاریاب هایی که در سایت حضور دارند , به شما درباره ی مبلغ حق الزحمه و مدت زمان لازم برای یافتن مشتری پیشنهادهایی ارائه می دهند.

شما می توانید پیشنهادها را بررسی و مناسب ترین آن ها را انتخاب کنید.

با پذیرفتن پیشنهادِ یکی از بازاریاب ها , یک سیستم گفتگوی آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید از آن برای مبادله ی فایل و اطلاعات استفاده کنید.

بازاریاب بر اساس شرایطی که شما تعین کرده اید شروع به جستجو برای یافتن مشتری می کند و در نهایت در صورتی که موفق به معرفی مشتری و فروش محصول شد , می توانید حق الزحمه ( پورسانت ) او را آزاد کنید تا این مبلغ به صورت خودکار به حساب وی واریز گردد.

همچنین در صورتی که بازاریاب موفق به فروش محصول نشد , پولی از حساب شما کسر نمی گردد.

نکته ی دیگر این که با هر بار معرفی مشتری از سوی بازاریاب , بخش های مختلف عملیات فروش , از مذاکره با مشتری گرفته تا ارسال نمونه جنس و عقد قرارداد , خارج از سیستم وی فود صورت می گیرد و نقش این سیستم تنها محدود به اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط می شود.

 

 

معامله صنایع غذایی خرید فروش کسب درآمد

 

 

متخصص فروش و بازاریابی : از فرصت های کسب درآمد استفاده کنید

اگر با بازار صنایع غذایی آشنایید و دوست دارید از دانش و تجربه ی خود جهت کسب منفعت استفاده کنید می توانید به عنوان متخصص فروش و بازاریابی در سیستم تجارت الکترونیک وی فود ثبت نام نمایید : ثبت نام به عنوان متخصص فروش بازاریابی

با ثبت نام در سایت وی فود می توانید در بین محصولاتی که برای فروش و بازاریابی ثبت شده جستجو کنید و با کمک به فروخته شدن یک محصول به کسب درآمد بپردازید.

روش کار به این صورت است که پس از ثبت نام به عنوان بازاریاب و انتخاب یک محصول برای بازاریابی , با صاحب آن محصول درباره ی حق الزحمه ( پورسانت ) درخواستی و مدت زمان لازم برای یافتن مشتری رایزنی می کنید.

صاحب محصول پیشنهاد شما را بررسی کرده و در صورت صلاحدید می پذیرد.

همزمان با پذیرفته شدن پیشنهاد شما از طرف صاحب محصول , مبلغ حق الزحمه ( پورسانت ) مورد توافق , از حساب صاحب محصول کسر و به سیستم سپرده ی امن وی فود منتقل می شود تا بلافاصله پس از فروخته شدن کالا و تایید صاحب محصول , به حسابتان واریز گردد.

به این ترتیب فرآیند کاری شما و صاحب محصول آغاز می شود و می توانید با کمک به فروخته شدن یک محصول به درآمد مناسبی دست یابید.

نکته ی دیگر این که با آغاز فرآیند کاری شما و صاحب محصول , یک سیستم گفتگوی آنلاین در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید از آن برای مبادله ی امن اطلاعات و فایل های ضروری استفاده کنید.

اکنون که با بخش اصلی عملکرد سیستم وی فود آشنا شدید می توانید در این سیستم ثبت نام و از امکانات آن جهت فروش و بازاریابی محصول و یا کسب درآمد استفاده کنید.

همچنین ذکر این نکته نیز ضروری است که اگر همچنان سوالی در ذهن دارید می توانید آن را مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخ دهیم.

نکته ی آخر این که برای آشنایی بیشتر شما با نحوه ی ثبت نام , ثبت محصول و کسب درآمد چند متن آموزشی تهیه کرده ایم که می توانید آن ها را از طریق لینک های زیر مطالعه کنید :

چگونه یک محصول ثبت و بازاریابی کنیم؟

چگونه ثبت نام و کسب درآمد کنیم؟

قوانین و مقررات وی فود

 

 

 

 

نظر