وبسایت

وی فود
ژانویه 10, 2018
آموزش : غذای روح بدون دیدگاه

چگونه در سایت وی فود یک محصول ثبت و بازاریابی کنیم؟

ثبت محصول و بازاریابی آن در سایت وی فود بسیار ساده است اما برای آشنایی کامل شما با این فرآیند , توضیح مختصری درباره ی آن ارائه می دهیم.

مراحل ثبت محصول در سایت وی فود :

ابتدا به عنوان کارفرما ( صاحب کالا ) ثبت نام و ایمیل خود را تایید کنید ( پس از ثبت نام به ایمیل خود مراجعه و روی لینکی که برایتان ارسال شده کلیک کنید )

سپس از طریق منوی سایت به پروفایل خود مراجعه و یک کد پرداخت امن درخواست دهید ( برای دیدن عکس ها در اندازه ی بزرگتر روی آن ها کلیک کنید ).

 

این کد امن از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد و از آن برای انجام کارهای مختلف مثل ثبت پروژه ی بازاریابی و انتقال اعتبار و … استفاده می شود.

 

حالا با مراجعه به بخش اعتبارات , اطلاعات حساب بانکی خود را تکمیل کنید.

 

سپس گزینه ی ثبت محصول را انتخاب کنید.

 

با انتخاب این گزینه به بخش خرید اعتبار منتقل می شوید که در آن باید یکی از بسته های ارسال پروژه را انتخاب کنید.

 

 

اکنون می توانید محصول خود را با جزئیات دقیق ثبت کنید.

 

در این بخش باید برای بازاریابی محصول خود پورسانت تعین کنید. با تعین پورسانت به بازاریاب ها اعلام می کنید که میزان دستمزد پیشنهادی شما چقدر است.

پس از کلیک بر روی گزینه ی ثبت پروژه ی بازاریابی , به صفحه ای مشابه صفحه ی زیر هدایت می شوید که با استفاده از آن می توانید هزینه ی بسته ی انتخابی خود را پرداخت کنید.

 

پس از پرداخت هزینه , محصول شما به طور کامل ثبت می شود و پس از تایید نهایی در سایت منتشر می گردد.

تبریک! پروژه ی بازاریابی شما ثبت و منتشر شده است.

 

توضیحاتی درباره ی رویدادهای پس از ثبت پروژه :

با ثبت محصول و انتشار پروژه ی بازاریابی , بازاریاب ها درباره ی انجامِ کار ( پورسانت درخواستی و مدت زمان انجام کار ) به شما پیشنهاد می دهند.

با هر بار ارسال پیشنهاد از سوی بازاریاب ها , شما پیامی دریافت می کنید که از طریق آیکون کنار فهرست ( زنگوله ) قابل مشاهده است.

شما می توانید پیشنهادهای ارائه شده را بررسی و یکی از آن ها را قبول کنید.

لطفا توجه داشته باشید که بازاریاب ها برای فروش محصول شما , پورسانت های متفاوتی طلب می کنند که با توجه به فضای رقابتی موجود در سایت , شما می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

با کلیک بر روی گزینه ی پذیرفتن یکی از پیشنهادها , پنجره ای برای شما باز می شود و از شما خواسته می شود به میزانِ پورسانتِ درخواستی بازاریاب , اعتبار تهیه کنید.

 

شما می توانید از طریق مبالغ گوناگونی که در اختیارتان قرار می گیرد , اعتبار لازم را خریداری کنید.

 

سپس کد امنی که قبلا از طریق ایمیل دریافت کرده اید را در بخش مربوطه وارد کنید.

با خرید اعتبار و وارد کردن کد پرداخت امن , شما اعلام می کنید که پیشنهاد بازاریاب را پذیرفته اید.

با پذیرش پیشنهاد به صفحه ی گفتگو ( میز کار ) هدایت می شوید.

در این صفحه می توانید به صورت مستقیم با بازاریاب ارتباط برقرار کنید و پیام ها , دستورها و راهنمایی های خود را برای انجام فعالیت , دقیقا مطابق خواسته تان ارسال کنید.

همچنین می توانید فایل های مورد نیاز را برای راهنمایی بهتر بازاریاب و انجام بهتر کار , از طریق گزینه ی پیوست > آپلود فایل , ارسال کنید.

 

بازاریاب , فعالیتِ خود را آغاز می کند و در صورت نیاز در هر مرحله از انجام کار از شما راهنمایی می خواهد. او سوالات خود را از طریق همین صفحه ( گفتگو ) برای شما می فرستد. این سوال ها نیز از طریق آیکون زنگوله ( کنار منوی سایت ) به شما اطلاع رسانی می شود.

با پایان کار و فروش محصول , باید روی گزینه ی “پایان کار” کلیک کنید.

 

با کلیک بر روی این گزینه , در واقع اعلام می کنید که بازاریاب , کار را به خوبی انجام داده است. همچنین دستمزد بازاریاب نیز از حساب شما کسر و به حساب او واریز می گردد.

نکته ی دیگر این که در این مرحله از شما خواسته می شود دیدگاه خود را درباره ی بازاریاب بیان کنید و به او امتیاز دهید. با این کار به دیگر کارفرماها کمک می کنید که در انتخاب بازاریاب تصمیم بهتری بگیرند.

 

خب دوستان ؛ ثبت محصول و روال پس از آن به همین سادگی بود. اگر سوالی داشتید بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ دهیم.

 

 

 

 

نظر