قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وی فود

 

1- وبسایت وی فود تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است لذا از همه ی کاربران گرامی خواهشمند است از درج محتوای مغایر قوانین کشور خودداری فرمایند.

 

2- کاربران مجاز به ایجاد بیش از یک حساب کاربری در سایت وی فود نیستند و در صورت مشاهده ی بیش از یک حساب کاربری متعلق به یک شخص , یکی از حساب های او حذف خواهد شد.

 

3- در سایت وی فود , صاحب کالا و بازاریاب به صورت مستقیم با یکدیگر در ارتباطند و وی فود تنها بستر این ارتباط را فراهم می کند بنابراین وبسایت وی فود در هیچ کدام از قراردادهای صاحب کالا و بازاریاب , طرف حساب نیست.

 

4- بازاریاب هایی که برای بازاریابی یک محصول با کارفرما ( صاحب کالا ) به توافق می رسند موظفند فعالیت خود را به صورت کامل و به گونه ای که مورد رضایت کارفرما باشد انجام دهند در غیر این صورت کارفرما می تواند از پرداخت پورسانت به او خودداری کند. همچنین در صورتی که سه کارفرما از فعالیت های انجام شده ی یک بازاریاب اضهار نارضایتی کنند و بازاریاب نتواند رضایت آن ها را جلب کند , عضویت آن بازاریاب به حالت تعلیق در خواهد آمد.

 

5- وبسایت وی فود تضمین می نماید که در صورت انجام بازاریابی و فروش یک محصول توسط بازاریاب و رضایت کارفرما از کارِ انجام شده , دستمزد ( پورسانت ) پیشنهادی کارفرما را به بازاریاب پرداخت کند.

 

6- وبسایت وی فود تضمین می نماید که در صورتی که فعالیت بازاریاب به صورت ناقص و یا به شکلی که رضایت کارفرما را جلب نکند انجام شود و بازاریاب نیز از انجام صحیح فعالیت خودداری نماید , اعتبار تعین شده را به حساب کارفرما واریز کند تا او بتواند از خدمات دیگر بازاریاب ها استفاده کند.

 

7- مبلغ کارمزد وبسایت وی فود از عملیات انجام شده , 10 درصد است که از اعتبار در نظرگرفته شده کسر و مابقی به بازاریاب پرداخت می گردد.

 

8- در صورتی که بین کارفرما ( صاحب کالا ) و بازاریاب اختلافی درباره ی فعالیت انجام شده و یا روش اجرای آن بروز نماید , طرفین می توانند از سیستم حل اختلاف استفاده کرده و وبسایت وی فود را به عنوان حکم تعین کنند. بدیهی است وبسایت وی فود با ملاحظه ی ادله و مستندات طرفین می تواند یکی از آن ها را به عنوان ذیحق انتخاب کند.

 

9- همه ی کاربران موظفند پس از ثبت نام در سایت وی فود نسبت به تکمیل اطلاعات حساب بانکی خود اقدام نموده و از صحت و اعتبار اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل کنند.

 

10- کاربرها می توانند از طریق سیستم اعتبارات , درخواست برداشت وجه صادر کنند. همه ی درخواست ها ظرف مدت سه روز کاری بررسی و ترتیب اثر داده خواهد شد.همچنین حداقل موجودی برای برداشت , 100 هزار تومان است.

 

11- تبادل اعتبار مالی بین کارفرما و بازاریاب صرفا از طریق ایجاد کد امن صورت می پذیرد و هر گونه تبادل مالی خارج از این روش ممنوع است. همچنین کارفرما پس از تاییدِ فعالیت بازاریاب و آزاد کردن پورسانت او از طریق کد امن , به هیچ وجه به مبلغ واریزی خود دسترسی نخواهد داشت.

 

12- کارفرما با آزاد کردن پورسانت بازاریاب به نحو ضمنی رضایت خود را از فعالیت انجام شده اعلام می کند.

 

13- کارفرما و بازاریاب تنها زمانی می توانند از سیستم حل اختلاف استفاده کنند که کارفرما پورسانت بازاریاب را از طریق پرداخت امن آزاد نکرده باشد.

 

14- در صورتی که کارفرما یا بازاریاب به دلیل اختلافات به وجود آمده به سیستم حل اختلاف مراجعه کند طرف مقابل او موظف است ظرف مدت پنج روز به اختلاف مطرح شده پاسخ دهد در غیر این صورت فردی که اختلاف را گزارش داده است به عنوان فرد ذیحق معرفی خواهد شد.

 

15 – در صورت بروز اختلاف , اولین گام برای حل آن مذاکره و گفتگو بین طرفین است و در صورتی که مشکل از طریق مذاکره حل نشود , وبسایت وی فود بر اساس فایل های موجود , توافق اولیه که بین طرفین صورت گرفته و پیام های رد و بدل شده بین آن ها , یکی از طرفین را به عنوان ذیحق معرفی خواهد کرد.

16- وبسایت وی فود تنها ناظر و فراهم کننده ی خدمات موجود است و همه ی مسئولیت های ثبت محصول , پیشنهاد و انجام بازاریابی و فروش تنها بر عهده ی بازاریاب و کارفرما است.

 

17- به کارفرما ( صاحب کالا ) و بازاریاب توصیه می شود مستنداتی از همه ی مراحل بازاریابی و فروش محصول تهیه کنند تا در صورت بروز سوءتفاهم یا اختلاف بین طرفین , امکان بررسی صحیح و عادلانه ی موارد اختلاف وجود داشته باشد.